تبلیغات
Setareh-Bahar - نامه یونگی در پادگان
تاریخ : جمعه 1 آذر 1392 | 03:43 ب.ظ | نویسنده : Maryam Barak
سلام به همه خوفین خیلی این ژست قشنگه اوژا یونگی برامون یه ژیغام از ژادگانش فرستاده از دست ندید


http://upload7.ir/images/17601020484885218752.jpg
اولا... من سالم هستم!ک ک ک.. ممنون به خاطر فرستادن نامه های اینترنتی که فرستادید.من حدس می زنم هر کس نگران است که من نمی توانم آنها را  بخوانم.
فرمانده تمام نامه ها را پرینت گرفته و به من داده است...من تلاش میکنم همه انها را بخوابم زمانهایی که بتوانم...ک ک ک.


اولین چیز آنفولانزا است... از زمانی که من انفولانزا گرفتم هنوز حدود سه چهار هفته است که ادامه دارد......به این دلیل است که من هنوز سرفه میکنم اما از انجایی که من هوای تازه تنفس میکنم و اموزش هایم را انجام میدهم....این مشکلی بزرگی نیست!!!


نکته دوم...بسیاری نگران هستند که من چرا با غریبه ها خجالتی هستم....بعد از وارد شدن من به ارتش....من با همگروهی هایم صمیمی شدم....جالب بود و من در حال لذت بردن از زندگی هستم.....به من گوش میکنند و من به این خاطر خدا رو شکر میکنم.


سومین چیز ...دریافت اموزش هست...خیلی نگران هستند که من میتوانم همه فعالیتها را انجام بدهم یا نه...ک ک ک همه چیز خوبه ولی از ورزش کردن متنفرم!!!!


به هر حال ....همه استراحت را دوست دارند...اما ترجیح نمیدهند ان را به جای ورزش کردن.


نکته چهارم...غذا... ک ک ک همانطور که psy گفت غذاها خوشمزه هستند....از اون چیزی که من تصور میکردم خوشمزه تر هستند...من حدس میزنم نتونم وزنم رو کم کنم!!!!!!


شروع از نامه اول....نامه ها از خارج کشور وجود داره (نامه ترجمه شده و نامه اصلی)....نامه های تبریک تولد.....نامه برای هفته اول سربازی.....ممنون از همه~~~~


در این 21 ماه.....لطفا هرکس بهترین کارهاش رو در انجام بده...زمان میگذره...

موقعی که ما دوباره همدیگر را ملاقات کنیم...من امیدورام یک تصویر اعتماد به نفس ببینیم که ما از ان خجالت زده نباشیم.((هیچ وقت از رویاهاتون دست نکشید...بدون توجه به چیزاهای دیگه انها را انجام بدیدو بهش دست پیدا کنید...فایتینگ....))و اینممممممممممممممم توییت ژدر گرامیش خیلی احساسیه

 

Want to
see my son could not sleep! letter and a photo of his son with tears watching
flies. 'Well adjusted and so do not worry.' I loveyou!طبقه بندی: Heo young seang،